Spersonalizuj swoje oświetlenie

Zaprojektowanie niepowtarzalnego wnętrza, spersonalizowanego pod kątem zainteresowań lub charakteru swojego właściciela, to nie lada wyzwanie. Niezależenie od tego czy w pomieszczeniu aranżowane będą nietypowe meble, czy też unikatowe dodatki – wybór odpowiednich produktów może okazać się niezwykle czasochłonny, jak również kosztowny. Mimo to, nie należy się zniechęcać do planowanych zmian. Stosowane w danym pomieszczeniu oświetlenie, stanowi bowiem doskonałe rozwiązanie, które z całą pewnością wspomoże nas w odmianie stylistyki naszego najbliższego otoczenia. Wystarczą jedynie żarówki Edisona, lampy na zamówienie i nieco kreatywności, aby wszystko wokół zyskało nowe znaczenie.

Spersonalizowane oświetlenie, jako doskonały dodatek

Wybór odpowiedniego oświetlenia, zwykle wiąże się z poszukiwaniami interesujących nas modeli lamp, jakie sprawdziłyby się dla danego wnętrza. Dopasowując je do naszych wymagań, poszukujemy tych najbardziej wydajnych, energooszczędnych oraz ładnych. Zdając sobie sprawę, iż oświetlenie pełni rolę nie tylko funkcjonalną, ale również dekoracyjną – łatwiej jest nam wytypować interesujące nas modele. Co jednak, jeśli pragniemy pokusić się na nieco bardziej szalone propozycje, niż te które dostępne są w ofercie współczesnych marketów? Odpowiedzią na nasze zapotrzebowanie, okaże się lampa na indywidualne zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu z łatwością będziemy w stanie wprowadzić w życie nasze zwariowane wizje.

Lampa na indywidualne zamówienie

Lampy na zamówienie to doskonały sposób na wyjątkowe oraz oryginalne źródło światła, jakie z bez większego problemu zaaranżujemy w wybranym przez nas pomieszczeniu o nietypowej stylistyce. Decydując się na tak spersonalizowane rozwiązanie, nie tylko będziemy posiadali znaczny wpływ na ostateczny wygląd samej lampy, ale również na zastosowane w niej komponenty. Lampa na indywidualne zamówienie z pewnością ułatwi nam wyposażenie naszego wnętrza, pozwalając na dowolne dopasowanie jej formy do panującego w danym pomieszczeniu stylu. Dlatego też, jeśli nie jesteśmy w stanie odszukać interesującego nas oświetlenia nawiązującego do stylistyki retro lub zawarte w ofertach sklepów lampy industrialne są po prostu nijakie, złożenie indywidualnego zamówienia jest zdecydowanym strzałem w dziesiątkę.

Niezwykłe żarówki Edisona

Żarówki Edisona - nietypowe żarnikiKolejnym ze sposobów na kreatywną personalizację oświetlenia w naszych wnętrzach, jest zakup ozdobnych żarówek i ich dowolne dopasowanie do posiadanych już przez nas lamp. Chociaż wydawać by się mogło, iż żarówka pełni wyłącznie rolę funkcjonalnego źródła światła, doskonale sprawdzi się także w roli niecodziennej dekoracji. Zwłaszcza, jeśli dopasuje się ją do rodzaju lampy pozbawionego obszernego klosza. Przykładem rozwiązania, które w łatwy sposób pozwoli nadać Ci niepowtarzalny klimat vintage, są tak zwane żarówki Edisona. Stylowe, wydajne oraz niezwykle funkcjonalne, przełamią klasyczny wystrój pomieszczenia, podkreślając jego nietuzinkowość.

Żarówki Edisona - różnorodność modeliJako niezwykle estetyczne źródło światła, żarówki Edisona nawiązują swoją formą oraz zawartymi wewnątrz komponentami, do pierwszych żarówek opatentowanych przez znanego wynalazcę. Pomimo swojego „przestarzałego wyglądu”, należą jednak do bardzo wydajnych i energooszczędnych rozwiązań. Ich zjawiskowe żarniki, wijące się w pełne wdzięku spirale lub fascynujące plecenia, rozświetlają pomieszczenia przyjemnym, ciepłym światłem. Ze względu na swój charakterystyczny wygląd, żarówki Edisona doskonale sprawdzają się jako miły dla oka dodatek w pomieszczeniach typu loft lub zaaranżowanych w stylu retro. Miedziane lampy industrialne, postarzane lampy stołowe oraz inne, nietypowe oświetlenie będą stanowić dla tego rodzaju żarówek idealną podstawę. Wystarczy jedynie odrobina kreatywności, aby dowolnie spersonalizować wybraną przez nas lampę o nietuzinkowe żarówki Edisona.

Zmiana oświetlenia lub ulepszenie posiadanych już lamp, to jeden z wielu doskonałych pomysłów na odświeżenie swoich wnętrz o nowe dekoracje. Zwłaszcza, jeżeli pragniesz przemycić do pomieszczeń odrobinę samego siebie i swoich zainteresowań. Nie bój się eksperymentować – przeszukuj sklepy, wypróbuj niestandardowe żarówki, twórz niepowtarzalne projekty. Wyraź samego siebie.

Write a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code